Kuchnie na Wymiar i Meble Kuchenne

Azure to czołowy polski producent mebli kuchennych

AZURE to czołowy, polski producent najwyższej jakości mebli, wytwarzanych głównie z naturalnych materiałów takich jak fornir czy lite drewno, ale także MDF, które w połączeniu z kamieniem tworzy niepowtarzalny efekt w postaci eleganckich oraz luksusowych mebli wytwarzanych z dbałością o najmniejszy detal.

Firmę AZURE cechuje zrównoważona produkcja kuchni, oparta na tradycji, rzemiośle, pięknie natury, wysokiej jakości materiałów i poszanowaniu problemów środowiskowych. Nieustannie śledząc światowe trendy, starannie przygotowujemy dla naszych Klientów projekty mebli, po czym rozpoczynamy ich proces precyzyjnego produkowania z zastosowaniem najlepszych, nowoczesnych technologii.

AZURE to firma córka – dosłownie i w przenośni, funkcjonującej od 1994 roku firmy Stolzen.

Stolzen od wielu lat jest jednym z czołowych producentów frontów meblowych, a w ostatnich czasach również i mebli. Lata nabytej wiedzy, doświadczeń i praktyk skłoniły mnie do stworzenia marki dla najbardziej wymagających klientów, oczekujących od własnych przestrzeni niepowtarzalności, elegancji oraz luksusu z dbałością o najmniejszy detal. Trafiamy do tych, którzy poszukują mebli o najlepszej jakości i dłuższej żywotności.

Moją intencją jest wprowadzanie w życie pojęcia zrównoważonego luksusu przy produkcji kuchni, opartej na tradycji, rzemiośle, pięknie natury, wysokiej jakości materiałów i poszanowaniu problemów środowiskowych tak, aby nabywca dokonywał bardziej odpowiedzialnego i bardziej świadomego wyboru. Starannie przygotowaliśmy ofertę wyselekcjonowanych komponentów, z których klient sam stworzy w domu zrównoważony luksus, minimalizując jednocześnie szkodliwość dla środowiska. Materiały takie jak drewno z certyfikatem FSC, włoskie, ekologiczne tkaniny z recyklingu, ekologiczne oleje z certyfikatami  – wszystko po to, aby już dziś działać z myślą o jutrze w myśl zasad zrównoważonego rozwoju.

Najistotniejszą wartością dla firmy AZURE jest tworzenie idealnej przestrzeni z każdym klientem poprzez zrozumienie, zaprojektowanie i wyprodukowanie dla niego perfekcyjnej kuchni z najwyższej jakości materiałów, które sam wytypuje. Bez względu na to, która kolekcja zostanie wybrana – gwarantujemy, że u nas nigdy nie powstaną dwie identyczne kuchnie.

Zainspiruj się i stwórz własną najwyższej klasy przestrzeń, zachęcającą do relaksu w harmonii z naturą…

pl_PL