Kolekcja Classic

Kuchnie Klasyczne

Ekskluzywne fronty i fascynujące dodatki w naszych klasycznych kuchniach na wymiar

Kolory i kształty, które w harmonii z luksusowymi materiałami tworzą balans między praktycznym użytkowaniem kuchni, a wyjątkowym designem, którego korzenie sięgają wieloletnich tradycji.  Rozgość się i poczuj dobrze w naszym klasycznym stylu pełnym wysublimowanych detali o niepowtarzalnych kształtach przykuwających wzrok tych najbardziej wymagających. Elegancja i okazałość to zdecydowanie kluczowe cechy tego stylu.

nº341 - klasyczna kuchnia

nº388 - klasyczna kuchnia

nº355 - klasyczna kuchnia

nº324 - klasyczna kuchnia

nº333 - klasyczna kuchnia

nº372 - klasyczna kuchnia

nº357 - klasyczna kuchnia

Jak urządzić kuchnię w stylu klasycznym?

Kuchnia w stylu klasycznym jest niepodatna na pojawiające się i przemijające trendy. To styl, który nie wychodzi z mody i sprawdzi się w każdym wnętrzu. W stylu klasycznym przeważają stonowane, ciepłe barwy inspirowane naturą  i wysokiej jakości materiały takie jak drewno czy kamień. W stylu tym wielokrotnie pojawiają się listwy ozdobne, pilastry, metalowe uchwyty czy inne dodatki zdobiące meble, nadając tym samym elegancji.

Agnieszka Adamek Azure Meble

Agnieszka Adamek

W branży meblarskiej pracuję od prawie 15 lat. Już jako studentka Uniwersytetu Gdańskiego, zaczęłam pracę w rodzinnej firmie STOLZEN, która wówczas była czołowym producentem frontów meblowych w Polsce i w Europie. Przez lata rozwijałam firmę, która z biegiem lat poszerzyła swój asortyment o wysokiej jakości meble na wymiar, produkowane dla Klientów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii. Po wielu latach zgłębiania wiedzy, w 2022 roku stworzyłam własną markę AZURE, która kładzie nacisk nie tylko na jakość produkowanych mebli, lecz także na sposób ich wytwarzania i poziom obsługi Klientów. Rok 2022 stał się dla mnie początkiem produkcji wysokiej klasy zindywidualizowanych produktów, w tym głównie mebli kuchennych, jak również początkiem pełnienia funkcji Prezesa istniejącego od ponad 15 lat Elbląskiego Klastra Meblowego, zrzeszającego regionalnych liderów branży meblarskiej.