Kolekcja Natural

Kuchnie Naturalne

Z miłości do drewna, tworzymy meble odzwierciedlające zniewalającą moc natury

Tradycja, Życie, Ciepło, Rodzina. Miłość i szacunek do natury. To główne wartości, w myśl których tworzyliśmy kolekcję Naturalną wyposażoną w liczne drewniane kompozycje wyjątkowych mebli o współczesnym, światowym designie. Naszym celem było urządzenie przestrzeni łączącej tradycję i nowoczesność – kuchni, która podniesie jakość życia domowego i uatrakcyjni wspólne chwile.

nº577 - kuchnia naturalna

nº587 - kuchnia naturalna

nº563 - kuchnia naturalna

nº541 - kuchnia naturalna

nº072 - kuchnia naturalna

nº597 - kuchnia naturalna

nº579 - kuchnia naturalna

nº528 - kuchnia naturalna

nº378 - kuchnia naturalna

nº083 - kuchnia naturalna

Meble kuchenne - jaki materiał wybrać?

Najlepiej wybrać meble kuchenne wykonane z wysokiej jakości materiałów naturalnych takich jak fornir, drewno oraz kamień.

Agnieszka Adamek Azure Meble

Agnieszka Adamek

W branży meblarskiej pracuję od prawie 15 lat. Już jako studentka Uniwersytetu Gdańskiego, zaczęłam pracę w rodzinnej firmie STOLZEN, która wówczas była czołowym producentem frontów meblowych w Polsce i w Europie. Przez lata rozwijałam firmę, która z biegiem lat poszerzyła swój asortyment o wysokiej jakości meble na wymiar, produkowane dla Klientów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii. Po wielu latach zgłębiania wiedzy, w 2022 roku stworzyłam własną markę AZURE, która kładzie nacisk nie tylko na jakość produkowanych mebli, lecz także na sposób ich wytwarzania i poziom obsługi Klientów. Rok 2022 stał się dla mnie początkiem produkcji wysokiej klasy zindywidualizowanych produktów, w tym głównie mebli kuchennych, jak również początkiem pełnienia funkcji Prezesa istniejącego od ponad 15 lat Elbląskiego Klastra Meblowego, zrzeszającego regionalnych liderów branży meblarskiej.