Kolekcja Modern

Nowoczesne kuchnie

Nowoczesna estetyka przestrzeni kuchennych z kontrastowymi zestawieniami

Design o prostych liniach, przewaga chłodnych tonacji kolorystycznych i nowoczesne drewniane wykończenia nadają kolekcji Nowoczesnej młodzieńczego i niepowtarzalnego stylu o ponadczasowym charakterze. Ergonomiczne kształty prezentowanych kuchni usprawniają codzienne życie, a ich wszechstronność konfiguracji pozwala ożywić nieszablonową estetykę. Kuchnie te czynią minimalizm swoim atutem, jednocześnie oferując innowacyjną odpowiedź na wymagania funkcjonalne.

nº055 - kuchnia nowoczesna

nº149 - kuchnia nowoczesna

nº124 - kuchnia nowoczesna

nº024 - kuchnia nowoczesna

nº048 - kuchnia nowoczesna

nº029 - kuchnia nowoczesna

nº133 - kuchnia nowoczesna

nº137 - kuchnia nowoczesna

Jak urządzić kuchnię w stylu nowoczesnym?

Kuchnia w stylu nowoczesnym to przede wszystkim proste, minimalistyczne formy mebli bezuchwytowych. W projektach nowoczesnych kuchni wielokrotnie pojawia się kamień, beton, drewno lub szkło połączone najczęściej z jasnymi lub ciemnymi kolorami. Sprzęt AGD jest ukryty w zabudowie kuchennej, a wnętrza szafek wyposażone są w funkcjonalne systemy do przechowywania i segregacji odpadów, kosze cargo i narożniki do przechowywania garnków.
Agnieszka Adamek Azure Meble

Agnieszka Adamek

W branży meblarskiej pracuję od prawie 15 lat. Już jako studentka Uniwersytetu Gdańskiego, zaczęłam pracę w rodzinnej firmie STOLZEN, która wówczas była czołowym producentem frontów meblowych w Polsce i w Europie. Przez lata rozwijałam firmę, która z biegiem lat poszerzyła swój asortyment o wysokiej jakości meble na wymiar, produkowane dla Klientów z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Skandynawii. Po wielu latach zgłębiania wiedzy, w 2022 roku stworzyłam własną markę AZURE, która kładzie nacisk nie tylko na jakość produkowanych mebli, lecz także na sposób ich wytwarzania i poziom obsługi Klientów. Rok 2022 stał się dla mnie początkiem produkcji wysokiej klasy zindywidualizowanych produktów, w tym głównie mebli kuchennych, jak również początkiem pełnienia funkcji Prezesa istniejącego od ponad 15 lat Elbląskiego Klastra Meblowego, zrzeszającego regionalnych liderów branży meblarskiej.